Kotły Cichewicz

Kotły Zębiec

Kotły Żar

Kotły Ogniwo

Kotły ImmergasKotły Ogniwo

Kotły Ogniwo

Firma OGNIWO Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza to obok ZGM Zębiec kolejny, krajowy producent o wieloletniej tradycji. Kotły Ogniwo są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na rynku niskotemperaturowych kotłów na paliwa stałe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii Ogniwo jest w stanie produkować bardzo tanie, a zarazem solidne wyroby.

Kotły Ogniwo to nie tylko tradycyjne kotły zasypowe. Obecnie dostępna jest druga generacja kotłów automatycznych - Ogniwo Eko. W kotle tym zastosowano palnik żeliwny Brucer oraz innowacyjny sterownik adaptacyjny e-coal. Zarówno Ogniwo jak i Zębiec są doskonałym przykładem na to, że rodzime firmy potrafią sprostać coraz większym wymaganiom rodzimego klienta.

Kocioł Ogniwo S6WC
Kocioł Ogniwo S6WC Classic to tradycyjny kocioł zasypowy. Jego prosta konstrukcja powoduje, że jest bardzo uniwersalny pod względem spalanych paliw stałych, a także prosty w obsłudze i wygodny w czyszczeniu. Paliwem dla kotła jest węgiel kamienny o różnych granulacjach, drewno i inne paliwa stałe. Kocioł występuje także z zestawem - sterownik i wentylator nadmuchowy. W kraju pracuję tysiące kotłów Ogniwo S6WC.

Kocioł Ogniwo S7WC
Kocioł Ogniwo S7WC to tradycyjny kocioł zasypowy. Produkowane są jednostki o mocy 8 i 10 kW. Taka moc pozwala na komfortowe ogrzewanie małych powierzchni. Paliwem dla kotła jest węgiel kamienny o różnych granulacjach, drewno i inne paliwa stałe. Kocioł występuje także z zestawem - sterownik i wentylator nadmuchowy. Kocioł jest prosty w obsłudze i czyszczeniu.

Kocioł Ogniwo EKO
Kocioł Ogniwo EKO PLUS to obecnie najpopularniejszy kocioł automatyczny produkowany przez SMO Ogniwo. Przystępna cena w połączeniu z nowoczesną konstrukcją, palnikiem Burner S oraz innowacyjnym sterownikiem adaptacyjnym e-coal powoduje, że kocioł ten znajduje wielu nabywców. Paliwem stosowanym w kotle Ogniwo Eko Plus jest węgiel kamienny sortymentu eko-groszek, oraz klasyfikowany miał węglowy. Na dodatkowym palenisku powstałym po zamontowaniu żeliwnego rusztu awaryjnego można spalać drewno.

Kocioł Ogniwo KMW
Kocioł Ogniwo KMW to typowy kocioł miałowy. Jego główną zaletą jest wysoka stałopalność, sięgająca nawet 18 godzin. Paliwem podstawowym jest miał węglowy oraz węgiel. Na wyposażeniu kotła znajduje się sterownik elektroniczny oraz wentylator nadmuchowy.
Wszystkie znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich właścicieli,
na stronie zostały umieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.
Polityka prywatności   |   Polityka cookies